Pisanie i publikacja artykułów na tematycznych serwisach (z linkowaniem)
Tworzone treści zorientowanej na użytkowniku i publikacja ich na tematycznie dopasowanych serwisach z linkami do strony klienta.

Co my oferujemy:

Proponujemy tworzenie wartościowych artykułów (zgodnie z wytycznymi google, zorientowanymi na użytkowniku) z linkami prowadzącymi do Twojej strony, umieszczonymi na dobrych stronach z naszej grupy. Artykuły z linkami z naszych serwisów zwiększają autorytet domeny oraz w rezultacie poprawiają pozycję strony w naturalnych wynikach wyszukiwania Google na pozycjonowane słowa kluczowe. Tego typu działania wpływają na zwiększenie ruchu prowadzącego z wyników organicznych, co w oczywisty sposób przekłada się na generowane zyski ze strony internetowej.

Nasza oferta:

Oferta obejmuje linkowanie stron z naszych witryn. Umieszczanie informacji, wiadomości prasowych, wartościowych artykułów z linkami na strony zewnętrzne. Proponujemy również tworzenie tego typu wartościowych treści.

Aby były widoczne efekty naszych działań, najlepiej skorzystać jest z kompleksowej oferty obejmującej pisanie i umieszczanie artykułów na naszych stronach. Przykładowo może to obejmować napisanie 6 artykułów (zoptymalizowane pod kątem użyteczności dla czytelnia i wybrane słowa kluczowe) o długości  3500 – 5000 zzs każdy (znaków ze spacjami), każdy posiadający max. 2-3 linki zewnętrzne (doffolow i noffolow). Tego typu treści zostaną umieszczone w tematycznie pasujących serwisach z naszej grupy. W ten sposób można uzyskać do 18 wartościowych linków (zazwyczaj jest to około 12 silnych linków) do Twojej strony. Dodatkowo wstawione artykuły są linkowane wewnętrznie i z innych publikacji umieszczanych w naszych serwisach w celu wzmocnienia ich wartości.

Cena za taki podstawowy pakiet obejmujący pisanie artykułów i umieszczanie ich na naszych stronach to 749 zł netto. W tym przypadku można założyć, że koszt 1 linku wyniesie maksymalnie 65 zł. Jak widać, nie jest to wygórowana cena.

Opłata jest jednorazowa, a linki utrzymywane są bezterminowo.

Nasze treści są umieszczane na różnych stronach internetowych (wchodzące w skład naszej grupy)  powiązanych z tematem opisywanym w artykułach. Publikacje te mają na celu zainteresowanie czytelników i docelowo przejście do linkowanej witryny, gdzie będą mogli znaleźć powiązane zasoby i dodatkowe informacje oraz skorzystać z usług lub ofert.

Zapraszamy do kontaktu w celu zaprezentowania szczegółów oferty — napisz do nas biuro@aplit.pl.